Uroczystość Zmartwychwstania Jezusa – PODZIĘKOWANIA

  • Serdecznie dziękujemy wszystkim składającym ofiary na dekoracje kościołów, wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz za pomoc przy zorganizowaniu procesji rezurekcyjnej, mieszkańcom Pawlikowic, Mietniowa i Chorągwicy, Radzie Parafialnej, członkiniom i członkom Żywego Różańca, Gospodyniom Wiejskim z Chorągwicy, Mietniowa i Pawlikowic, Ochotniczej Straży Pożarnej, Służbie Liturgicznej Ołtarza, ceremoniarzom, organistom; zespołom Jubileum i Mietniowiacy, Siostrom Michaelitkom, Współbraciom Kapłanom za ich posługę szczególnie tę sakramentalną, bratu Piotrowi , za gotowość do służenia; Księdzu Mistrzowi i braciom nowicjuszom oraz Ks. Maksymilianowi wraz z Szczególne słowa wdzięczności kieruję do ks. Mieczysława – mistrza nowicjatu i ks. Macieja – socjusza nowicjatu za wykonanie grobu a  także dla p. Małgosi za pomoc. Wszystkim kochani serdeczne Bóg zapłać.

 

  • Jutro Poniedziałek Wielkanocny – Msze święte w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II  w Krakowie.

 

  • Na stoliku pod chórem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny” a także „Arka” „Źródło”, ,,Któż jak Bóg”. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

  • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki swoich patronów, życzliwości najbliższych i by wszyscy radośnie przeżyli ten dzień w gronie rodzinnym. Zapraszamy w tym dniu do korzystania z sakramentów świętych.

 

zmartwychwstanie