Święto św. Szczepana – II dzień świąt – OGŁOSZENIA

Święto Św. Szczepana
26. 12. 2018 r.

1. Dziś msze św. tak jak w każdą niedzielę.

2. Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim za pomoc
w przygotowaniu naszej świątyni do Świąt Bożego Narodzenia: za ustawienie choinek i wystrój – to pani Zosi, p. Jurkowi, p. Grzegorzowi, p. Zbigniewowi i P. Tomaszowi.
Parafianom za ofiarowanie tych pięknych choinek. Lektorom za ustawienie szopki i tu też dziękujemy całej Liturgicznej Służbie Ołtarza. Zespołom Mietniowiacy i Jubileum za oprawę liturgii w czasie Świąt i koncert kolęd po „Pasterce”. Księdzu Grzegorzowi za zorganizowanie żywej szopki w parku.

3. Przypominamy, że od jutra rozpoczynamy wizytę duszpasterską w Chorągwicy. Program podany na tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej. Przypominamy, że rozpoczęcie kolędy czwartek, piątek i sobota od godz. 10.00 a w niedzielę od godz. 14.00. W stary i Nowy Rok kolędy nie będzie.

4. Po Nowym Roku 2 stycznia rozpoczniemy wizytę duszpasterską w Pawlikowicach.
Plan szczegółowy na 2 i 3 stycznia tj. środa i czwartek jest w gablocie i na stronie parafii. Ciąg dalszy umieścimy w najbliższym czasie i też podamy w najbliższą niedzielę.

Wspomnienia świętych;
Czwartek – święto św. Jana apostoła i ewangelisty, błogosławieństwo wina.
Piątek – święto św. Młodzianków, męczenników

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy wiele łask Bożych, opieki swoich patronów, życzliwości najbliższych oraz by wszyscy jak najradośniej przeżyli swoje święto w gronie rodzinnym.
Wszystkim gościom życzymy szczęśliwego powrotu do swoich rodzin.

 

pobrany plik (4)