Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
na XXXII Niedzielę Zwykłą
06 listopada 2016 roku

 

  1. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy wszystkich na codzienną modlitwę różańcową za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach codziennie o godzinie 16.30. W zakrystii po Mszy świętej można jeszcze składać wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe.
  1. Bóg zapłać członkom Rady Parafialnej za zbieranie ofiar na utrzymanie cmentarza parafialnego w Pawlikowicach oraz ofiarodawcom, zebrano 3040zł.
  1. W uroczystość Wszystkich Świętych ministranci rozprowadzali znicze ich dochód  1200 zł będzie przeznaczony na Liturgiczną Służbę Ołtarza.
  1. W czwartek 10 listopada nasza parafia prowadzi nocną Adoracje Najświętszego Sakramentu w Krakowskich Łagiewnikach od 21.00 do 6.00. Rozpoczynają Pawlikowice wyjazd z pod kościoła 20.20 potem od Raciborska zbieramy chętnych z przystanków. 23.30 wyjazd z pod piekarni w Mietniowie. 02.30 wyjazd z przystanku w Chorągwicy. Można dojechać własnym transportem. Serdecznie zachęcamy do podjęcia trudu czuwania przed Panem Jezusem.
  1. Również w czwartek 10 listopada po mszy świętej wieczornej rozpoczniemy Nowennę prze Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W niedziele nowenna o godzinie 16.30. Główne uroczystości odbędą się w Krakowskich Łagiewnikach. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej wielkiej uroczystości. W zakrystii można się zapisać na wspólny wyjazd.  Zapisy tylko do przyszłej niedzieli włącznie. Wyjazd 19 listopada godz. 8.00
  1. W piątek 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości. Porządek mszy świętych w Pawlikowicach 7.00, 9.00, 17.00
  1. Za tydzień 13 listopada spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjum po mszy świętej o godz. 9.00
  1. Przed kościołem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny, „Arka”
    i „Źródło”, Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.