Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
na XXIX Niedzielę Zwykłą
16  października 2016 roku

  1. Dziś przypada 38 rocznica wyboru na papieża Św. Jana Pawła II. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Świętą o  17.00, a po Eucharystii na montaż słowno – muzyczny poświęcony pamięci papieża Polaka.
  1. Zapraszamy dzieci, młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz dorosłych na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie w Pawlikowicach o godzenie 16.30 dla dzieci i 19.00 dla młodzieży i dorosłych,     w soboty i niedziele tylko o 16.30.  W Chorągwicy o 17.00 masz święta i różaniec.
  1. Do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano 1619 zł. Serdeczne dziękujemy Wszystkim ofiarodawcom.
  1. We wtorek 18 października w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej imieniny obchodzi Ksiądz Wikariusz Łukasz Kita. Polecamy solenizanta Waszej pamięci modlitewnej
  2. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej
  1. W Najbliższą niedzielę to jest 23 października obchodzimy niedzielę misyjno – powołaniową. Z tej racji będziemy gościć referenta powołaniowego księdza Krzysztofa Szarego, oraz klerycki zespół Michael . Po każdej mszy świętej zespół zaśpiewa parę piosenek. Po mszy dla dzieci,  odbędzie się koncert z piosenkami religijnymi dla dzieci.  Można będzie  nabyć płytki CD, najnowsza wyszła w tamtym roku z  pastorałkami dla dzieci.
  1. Pod chórem są wystawione kartki na wypominki. Czytelnie wypełnione można składać w zakrystii. Przy wypominkach rocznych prosimy wpisać godzinę odczytywania 7 lub 9.
  1. Przed kościołem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny”, „Arka”. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.