Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IX Niedziela zwykła
03 czerwiec 2018

 

 1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które jest odprawiane w dni powszednie o godz. 18.30, a w niedziele o godz. 16.30. W oktawie Bożego Ciała procesja Eucharystyczna jest połączona z nabożeństwem czerwcowym.
 • Zakończenie oktawy w najbliższy czwartek z obrzędem błogosławieństwa dzieci
  i poświęcenia wianków z ziół i kwiatów. Serdecznie zapraszamy dzieci do Pawlikowic na procesję Eucharystyczna o godz. 18.30 i Mszę świętą o godz. 19.00,  Chorągwicy 18.00.
 • W czwartek przypada kolejny dzień Jubileuszowej Nowenny przed setną rocznica odzyskania niepodległości i modlitwy Różańcowej „Różaniec do Granic”. Z tej racji zapraszamy na godz. 18.00 na modlitwę różańcową.

 

 1. Składamy serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy przyłączyli się do zorganizowania procesji Eucharystycznej w Uroczystość Bożego Ciała. Mieszkańcom Pawlikowic, Mietniowa, Różom Różańcowym jak i Nowicjatowi wraz z Siostrami, za przygotowanie ołtarzy. Dzieciom klas III, dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom którzy przy pomocy dzwonków asystowali LSO, zespołowi Mietniowiacy, grupom parafialnym które niosły figury, feretrony, flagi i baldachim. Sponsorom za wodę.
 • Podziękowania także dla młodzieży bierzmowanej, za przygotowanie Nabożeństwa Fatimskiego i ich rodzicom za prowadzenie i wystrój Kościoła;
 • Następne Nabożeństwo fatimskie prosimy o przygotowanie mieszkańców Pawlikowic

 

 1. 8 czerwca piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na mszę świętą
  w Pawlikowicach 19.00, Chorągwica o godz. 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • Również w Sali teatralnej dzieci z Pawlikowic, zapraszają na godz. 17.00 na Dzień Mamy
  i Taty.
 1. We wtorek nasza młodzież z kl. III gimnazjum z rąk ks. bp. Jana Szkodonia przyjmie Sakrament Bierzmowania. Z tej racji nie będzie Mszy świętej o godz. 19.00tylko o godz. 18.00.Nabożeństwo czerwcowe połączone z procesja Eucharystyczna będzie o godz. 17.00.
 2. Wspomnienia świętych w tym tygodniu:

Wtorek – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika;

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;

Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i radosnego świętowania w gronie rodzinnym.