Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
01 kwiecień 2018

 

 

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim składającym ofiary na dekorację kościoła i kaplicy, wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie Liturgii Wielkiego Tygodnia, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz za pomoc przy zorganizowaniu procesji rezurekcyjnej, mieszkańcom Pawlikowic, Mietniowa i Chorągwicy, Radzie Parafialnej, członkiniom i członkom Żywego Różańca, Gospodyniom Wiejskim z Chorągwicy, Mietniowa i Pawlikowic, OSP z Chorągwicy, Liturgicznej Służbie Ołtarza, ceremoniarzom, organistom, zespołom Jubileum, Mietniowiacy, Siostrom Michalitkom, Paniom za dekoracje kościoła, współbraciom Kapłanom za ich posługę szczególnie tę sakramentalną, bratu Piotrowi za gotowość do służenia, księdzu mistrzowi i bratu Nowicjuszowi oraz ks. Łukaszowi wraz z cała LSO.

 

  1. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte w porządku niedzielnym. Tego dnia taca przeznaczona jest na UPJP2.

 

  1. W piątek 6 kwietnia nasza parafia prowadzi nocną Adoracje Najświętszego Sakramentu w Krakowskich Łagiewnikach od 21.00 do 6.00.

 

  • Rozpoczynają Pawlikowice wyjazd z pod kościoła godz. 20 potem od Raciborska zbieramy chętnych z przystanków.
  • o godz. 23.30 wyjazd z pod piekarni w Mietniowie.
  • o godz. 02.30 wyjazd z przystanku w Chorągwicy. Można dojechać własnym transportem. Serdecznie zachęcamy do podjęcia trudu czuwania przed Panem Jezusem.

W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwośc od pokarmów mięsnych.

 

  1. Przed kościołem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny, „Arka”
    i „Źródło”, Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.