Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V Niedziela Zwykła
04 luty 2018

  1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca Lutego. Z tej racji po każdej Mszy Świętej, odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie NMP z Lourdes oraz XXVI Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych, osoby pielęgnujące się chorymi na Mszę Świętą z sakramentem Namaszczenia Chorych o godz. 14.00
  1. Za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas II i III gimnazjum na Mszy św. o godz. 9.00, a po Mszy krótkie spotkanie. Natomiast na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.
  1. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek miesiąca, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Michała Archanioła i chętnych na godzinki o godz. 16.30 i modlitwy po Mszy świętej prowadzone przez Siostry Michalitki.
  1. W środę serdecznie zapraszamy na godzinę 19.00, aby w ramach kontynuacji modlitwy różańcowej „Różaniec do Granic”, modlić się o pokój na świecie i w naszej ojczyźnie. Będzie godzinna Adoracja przed Najświętszym Sakramentem przygotowana przez LSO. Zapraszamy tych którzy brali udział, ale i wszystkich którym czas pozwala.

 

  1. Wspomnienia świętych w tym tygodniu:

Poniedziałekwspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy – w tym dniu po Mszach Świętych będzie można pobłogosławić chleb i wodę.

Wtorek– wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

Sobota – św. Scholastyki, dziewicy

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i radosnego świętowania w gronie rodzinnym.

 

  1. Przed kościołem do nabycia tygodniki: „Gość niedzielny”, „Mały Gość”, „Arka”, i „Źródło”. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.