Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
na XXV Niedzielę Zwykłą
18 września 2016 roku

  1. W najbliższą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci świętego Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii. Sumę odpustową odprawi i kazania wygłosi Michał Prokopiw CSMA. Do tej Uroczystości przygotujemy się poprzez nowennę odprawianą od wtorku w dni powszednie po Mszy świętej o godzinie 17.00, a w niedzielę 16.30.

Tego samego dnia będziemy odbędzie się również VI „Dzień Anielski” w naszej parafii. Zachęcamy wszystkie dzieci, by na Mszę         Świętą o godzi. 11.00 przyszły przebrane się  za Anioły. Po Eucharystii i procesji będą mogły odebrać upominki za pięknie                    wykonane stroje.  Dodatkowe atrakcją tego dnia jest darmowa karuzela piknik.

W zorganizowaniu odpustu parafialnego prosimy o pomoc grupy i zespoły działające przy naszej parafii. Zachęcamy dzieci i młodzież do             włączenia się w procesję Eucharystyczną w czasie sumy odpustowej.

Przyjeżdżających na Mszę świętą o godzinie 11.00 prosimy o nie parkowanie pojazdów na placu wokół klombu.

Na sobotę 24 września na godzinę 10.00 zapraszamy chętnych do pomocy w porządkowaniu terenu przy kościele i  posprzątaniu                          samego kościoła.

2. 15 października organizowana jest jednodniowa pielgrzymka do Ludźmierza i Zakopanego. Zapisy w zakrystii

  1. Najbliższe październikowe Nabożeństwo Fatimskie poprowadzą mieszkańcy Pawlikowic
  2. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w niedzielę  2 października po Mszy Świętej godz. 11.00
  1. Przed kościołem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny”, „Arka” i „Źródło” , „Zachęcamy kupowania i czytania prasy katolickiej.