Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIV Niedziela Zwykła
17 września 2017 roku

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci klas III wraz z swoimi rodzicami na Mszę Święta o godz. 11.00, inaugurującą przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy świętej krótkie spotkanie w Kościele.

 

  1. Zapraszamy wszystkich na wielką ogólnopolską akcję modlitwy „Różaniec do Granic”. Nasza parafia przyłączy się do modlitwy w Sromowcach Wyżnych, w miejscu gdzie kościół znajduje się na samej granicy. Z tej racji 7 października będzie organizowany wyjazd z pod kościoła w Pawlikowicach o godz. 08.30. (sobota). Wszelkie zapisy i informacje w zakrystii i na kartkach pod numerem telefonu, zapisanym pod chórem.

 

  1. Od środy w naszej parafii po każdej Mszy Świętej wieczornej, odbędzie się Nowenna przed Uroczystością odpustową św. Michała Archanioła. Zapraszamy wszystkich parafian, zwłaszcza dzieci i młodzież, aby jak najlepiej przygotować się na Uroczystość parafialną.

 

  1. Od jutra zmiany porannej Mszy Świętej z godziny 6.30 na godzinę 7.00, jak również wieczornej Mszy Świętej z godziny 19.00 na 17.00.

 

  1. W naszej parafii w zakrystii pojawił się defibrylator, urządzenie umożliwiające wykonanie wstrząsu elektrycznego u poszkodowanych zatrzymanie krążenia. Zakup był możliwy dzięki środkom z budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego.

 

 

  1. Wspomnienia świętych w tym tygodniu:

Poniedziałek– święto św. Stanisława Kostki, patrona Młodzieży – zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w tym dniu na Mszę Świętą wieczorną.

Środa – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Czwartek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

Piątek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej – dziewicy

Sobota – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, zakonnika

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych i radosnego świętowania w gronie rodzinnym.

 

  1. Przed kościołem do nabycia tygodniki: „Gość niedzielny”, „Mały Gość”, „Arka”,
    i „Źródło” oraz „Któż jak Bóg”.  Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.