Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zesłania Ducha Świętego
Ogłoszenia parafialne 03.06.2017

  1. W poniedziałek Święto N.M.P. Matki Kościoła – o godz. 18.00 ks. Kardynał Stanisław Dziwisz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe
  3. Bóg Zapłać ks. Krzysztofowi za przewodniczenie Nabożeństwu Fatimskiemu. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i rodzicom za prowadzenie i wystrój kościoła. Lipcowe nabożeństwo poprowadzą mieszkańcy Chorągwicy
  4. Rada Rodziców, dyrektor i nauczyciele i uczniowie Szkoły w Mietniowie zapraszają na Festyn Rodzinny Dziś godz. 15.00 na boisku szkolnym.
  5. 15 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Tradycyjnie udamy się z procesją Eucharystyczną w tym roku na dół koło cmentarza w kierunku Mietniowa.

Ołtarz I     Zatoczka koło Państwa Popiołek – rodziny z Pawlikowic: Kubiccy Piotr i Aneta, Stachura Grażyna,  Hartabuz Aleksander i Halina, Kasperkiewicz  Adam i Lucyna, Pracuch Krzysztof  Wojtas Mieczysław, Marcin, Michalik Kazimierz, Sobos, Anna, Liliana, Kazimierz, Sobos Zofia i Wojciech, Przetaczek Krzysztof  i Bogusława, Przetaczek Paweł i Aneta

Ołtarz II Zatoczka koło Państwa Szawica – rodziny z Mietniowa:           Katarzyna i Józef Gał, Elżbieta Ślęzak, Józefa i Stefan Piaskowy, Ewa i Paweł Marciniak, Agnieszka i Mirosław Mikuła, Agnieszka i Krzysztof Wandas, Edyta i Mirosława Bujas, Janina i Kazimierz Lupa, Marek i Halina Lupa, Ewelina i Tomasz Dyrda Dominika i Paweł Liszka Julian Iskra, Stanisława Madej

Ołtarz III przy Cmentarzu – LSO z księdzem Łukaszem

Ołtarz IV przy Kościele, przygotowują bracia Nowicjusze

Serdecznie zapraszamy na procesję Eucharystyczną: Dzieci Klas III w albach, dziewczynki do sypania kwiatów i niesienia poduszek, chłopców którzy przy pomocy dzwonków będą asystowali służbie liturgicznej, zespół Mietniowiaków i grupy parafialne do niesienia figur, feretronów, flag, baldachimu.

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 09.00 promocja ministrantów.  Po Mszy świętej wspólna z rodzicami kawa i ciastko. Będą również rozprowadzane krówki zwane Latuski. Pieniądze będą przeznaczone na sierpniowe wyjazd. Bardzo serdecznie dziękuję za dotychczasowe ofiary, za które był zorganizowany dwudniowy wyjazd do Kopalni Soli w Bochni. Grupa osób będących to 42.
  2. Pod chórem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny” „Arka”, „Źródło”. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.