Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
na XXXIII Niedzielę Zwykłą
13    listopada 2016 roku

 

  1. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy wszystkich na codzienną modlitwę różańcową za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach codziennie o godzinie 16.30.

 

  1. Zapraszamy na Nowennę prze Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Główne uroczystości odbędą się w Krakowskich Łagiewnikach. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej wielkiej uroczystości.          Zapisy na wspólny wyjazd 19 listopada o godz. 8.30 tylko dziś w zakrystii.

 

  1. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła. Prosimy o hojność grzejemy bowiem od początku października a ma  być ostra zima.

 

  1. Za tydzień 20 listopada spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum po mszy świętej o godz. 9.00

 

  1. Sołtys wsi Mietniów Józefa Sosin zawiadamia, że inkaso podatku będzie pobierane w Świetlicy w Mietniowie w dniach: 14 i 15 listopada 2016r. od godz. 16.30  do     18.00

 

  1. Sołtys wsi Pawlikowice informuje, że podatek będzie zbierany w Domu Kultury 14 i 15 listopada w godzinach 17.00 – 19.00

 

  1. W związku z obchodami 70-cio lecia Szkoły w Mietniowie w budynku ufundowanym przez Annę Iskrę – wszystkich absolwentów naszej szkoły zapraszamy do współtworzenia wystawy pod tytułem: „Absolwenci Szkoły w Mietniowie„. Zawracamy się z prośbą o wypożyczenie fotografii, sprzętów szkolnych oraz innych pamiątek i własnej twórczości (wiersz, obraz, grafika, rzeźba, dyplomy itp.). Szczególnie prosimy o zdjęcia klasowe, zdjęcia indywidualne z lat szkolnych oraz fotografie aktualne. Prosimy, aby fotografie były podpisane (najlepiej z aktualnym numerem telefonu). Absolwentów prosimy również o krótki opis swojej kariery zawodowej, artystycznej, działań społecznych itp. Wszystkie zgromadzone eksponaty zostaną zwrócone właścicielom po wystawie. Materiały zbieramy do końca listopada 2016 r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Anny Iskra w Mietniowie Robert Bębas

  1. Przed kościołem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny, „Arka”
    i „Źródło”, Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.