NIEDZIELA PALMOWA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na VI Niedzielę Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa

14 kwietnia 2019 roku

  1. Dzisiejszym Uroczystym obchodem Niedzieli Palmowej rozpoczęliśmy Wielki Tydzień, poprzedzający wspomnienie Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa. Wykorzystajmy ten czas, jako okazję do uporządkowania naszych relacji z Bogiem i bliźnimi przez sakrament pokuty i pojednania.
  2. Możliwość spowiedzi dziś podczas każdej Mszy św. a także jutro w Pawlikowicach 16.30 do 18.00.
  3. Bardzo prosimy o zgłaszanie chorych do spowiedzi i komunii świętej przed świętami wielkanocnymi. Do chorych udamy się z posługą sakramentalną w Wielki Piątek od godziny 9.00. Tych, którzy przyjmują na I piątki też odwiedzimy i nie trzeba ich zgłaszać. Natomiast już w maju nie będzie odwiedzin chorych.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na pomoc w organizowanej ogólnopolskiej akcji Caritas „Dar juniora dla seniora”. Dziękujemy dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Mietniowie, które znacząco wsparły powyższe dzieło.

  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki swoich patronów, życzliwości najbliższych i by wszyscy radośnie przeżyli ten dzień w gronie rodzinnym. Zapraszamy w tym dniu do korzystania z sakramentów świętych.

Przed kościołem są do nabycia tygodniki: „Gość Niedzielny, „Arka”
i „Źródło”, „Któż jak Bóg ” i inne. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

Bardzo dziękujemy Chórowi i Zespołom za wykonanie śpiewu Męki Pańskiej na Mszy św. o godz. 09.00, 11.00, 14.00.

 

PALMOWA