Październik 21 2014 06:16:36
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: ks_proboszcz
Powitanie

Witamy na stronie internetowej naszej parafii! Zapraszamy do lektury aktualnych newsów i artykułów!

Podziękowanie za pontyfikat Jana Pawła II 19 X 2014r.


W naszej parafii miało dzisiaj miejsce wyjątkowe wydarzenie! Podczas Mszy świętej o godzinie 11.00 dziękowaliśmy Bogu za pontyfikat św. Jana Pawła II i za Jego kanonizację.


Mszy Świętej przewodniczył Proboszcz, oprawę muzyczną uświetniły schole dziecięco młodzieżowe z sąsiednich parafii (ze Strumian, Wieliczki), do tego zastępu śpiewających młodych ser dołączyła także schola z naszej parafii pod kierunkiem Pani Niny.Po Mszy pod krzyżem obok kościoła dzieci zrobiły wielkie serce ze zniczy jako symbol pamięci i wdzięczności św. Janowi Pawłowi II, który jako biskup krakowski często gościł w naszej parafii.

Ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie

W sobotę 4 października w naszej parafii odbyło się Nabożeństwo Fatimskie. Ostatnie w tym roku.Intencją główną jaką zanosiliśmy przed Tron Boga przez Pośrednictwo Pani Fatimskiej była prośba o pokój na świecie, w naszej ojczyźnie i naszych rodzinach. Mszy przewodniczył i kazanie wygłosił ks. Józef Groński CSMA

Konkurs plastyczny „ Jan Paweł II – Papież dzieci”
Uroczystości odpustowe oraz IV Dzień Anielski w Naszej Parafii

W niedzielę 28 września nasza parafia przeżywała uroczystość odpustową oraz IV Dzień anielski.

Mszy Świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Dziekan wielicki ks. Zbigniew Gerle. Dzieci miały także swoją możliwość uczczenia aniołów. W kościele zgromadziło się ponad 45 dzieciaków przebranych za anioły. Po uczcie duchowej wśród atrakcji była darmowa karuzela i wiele innych nagród. Na wspólne świętowanie przybyli do nas współbracia w kapłaństwie z dekanatu by razem z nami radować się tą uroczystością.


Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć tutaj


(autorem zdjęć jest Pan Michał Sitko)

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
524,523 unikalne wizyty