Wrzesień 18 2014 06:38:17
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3
· Najnowszy użytkownik: ks_proboszcz
Powitanie
Życzenia Jubileuszowe dla Księdza Józefa Żaka

Każdy jubileusz zdarza się tylko raz w życiu.

Ten, który dziś świętujemy zdarza się bardzo rzadko.

Pięćdziesiąt lat w służbie Bogu, pół wieku kapłaństwa, to niezwykłe święto.

Życzymy kochanemu Jubilatowi, Księdzu Józefowi

długich lat życia, aby nadal, jak Święty Paweł mógł mówić:

"Dla słabych stałem się słaby, by pozyskać słabych.

Stałem się wszystkim dla wszystkich, aby uratować za wszelką cenę choć niektórych.

Wszystko zaś czynię dla Ewangelii, by mieć w niej swój udział."Drogi Jubilacie!

Przeżywaj nadal Chrystusowe kapłaństwo według słów Błogosławionego Jana Pawła II:

"Ostatecznie zawsze potrzebny ludziom okaże się tylko kapłan świadom pełnego sensu swojego kapłaństwa:

kapłan, który głęboko wierzy, który odważnie wyznaje, który żarliwie się modli, który z całym przekonaniem naucza, który służy, który wdraża w swe życie program ośmiu błogosławieństw, który umie bezinteresownie miłować, który jest bliski wszystkim - a w szczególności najbardziej potrzebującym."

Nowe krzesła w sali teatralnej
Proboszcz parafii, ks. Roman Tupaj zawiadamia, iż krzesła zakupione z ofiar składanych przez wiernych podczas wizyty duszpasterskiej zostały umieszczone w sali teatralnej. Zastąpią one niewygodne ławki, które znajdowały się dotychczas w salce pod kościołem.

Ksiądz Proboszcz składa również podziękowania p. Ninie za pomoc w wyborze krzeseł oraz młodzieży (m. in. M. Kutaj, M. Dziewoński, P. Gabryś oraz A. Wróbel) za pomoc w rozłożeniu ich na sali. Bóg zapłać! Zdjęcia krzeseł można zobaczyć po kliknięciu "czytaj więcej".
Zapraszamy na koncert!

Serdecznie zapraszamy na koncert zdobywającego coraz większą popularność rapera Arkadio. Widowisko będzie miało miejsce 1 lutego 2014 roku o godzinie 18.00 w sali teatralnej kościoła parafialnego w Pawlikowicach. Artysta wykona utwory między innymi ze swojej najnowszej płyty: "Rób to co kochasz".


Arkadio jest młodym, urodzonym w 1990 roku raperem z Nowego Sącza. W młodości przeżył okres buntu, nie stronił od używek. W wieku 17 lat przeżył nawrócenie i wykorzystał swój talent muzyczny do inspirowania innych pięknem chrześcijańskiego życia. Jest autorem wielu piosenek, które umieścił na czterech płytach. Arkadio jest z pewnością wschodzącą gwiazdą rynku muzycznego, znany jest w coraz szerszym gronie świata muzyki.


Zapraszamy wszystkich do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. W szczególności zaproszenie kierujemy do młodzieży naszej parafii, której z pewnością bliska jest kultura hip-hopową. Spotkanie z Arkadio z pewnością będzie bardzo inspirujące oraz pozwoli odkryć inne oblicze polskiej sceny rapu.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
488,835 unikalne wizyty