Intencje mszalne

Intencje mszalne
25- 30 czerwca 2018 r

 

Poniedziałek:

7.00- + Stanisławę Żala, gregorianka

7.00 – + Jana Dunaj gregorianka

7.00- + Tadeusza Chlebda gregorianka

 

19.00- O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Lucyny i Leszka w 30 rocznicę ślubu z prośbą o Opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

19.00- + Aleksandrę i Jana Gumuła

19.00- + Jana Litwin gregorianka

19.00- + Zofię Kucharską gregorianka

 

Wtorek:

7.00- + Stanisławę Żala, gregorianka

7.00 – + Jana Dunaj gregorianka

7.00- + Tadeusza Chlebda gregorianka

 

19.00- + Helenę Baran

19.00- + Jana Litwin gregorianka

19.00- + Tadeusza Gumulskiego od uczestników pogrzebu

19.00- + Zofię Kucharską gregorianka

 

Środa

7.00- + Tadeusza Chlebda, gregorianka

7.00 – + Jana Litwin gregorianka

7.00- + Marka Gąska od uczestników pogrzebu

 

19.00- + Władysława Pirowskiego

19.00- + Władysławę Kozioł i jej rodziców

19.00- + Władysława Gałucha i żonę Marię

19.00- + Zofię Kucharską gregorianka

 

Czwartek

7.00- + Tadeusza Chlebda, gregorianka

7.00 – + Jana Litwin gregorianka

7.00- + Marka Gąska od uczestników pogrzebu

 

19.00- + Marię, Wandę i Władysława Batko, Janinę i Andrzeja Głąb

19.00- + o dar życia wiecznego dla Dominika Daniec w 13 rocznicę śmierci

19.00- + Zofię Kucharską gregorianka

19.00 – +Mariannę Kusina od córki Anny z mężem

 

Piątek:

 7.00 – + Tadeusza Chlebę, gregorianka

7.00- + Zofię Kucharczyk, gregorianka

 

19.00- + Piotra i Józefę Dudek oraz zmarłych z rodziny

19.00 – +Piotra Zięcik  

19.00- + Piotra Okońskiego (imieninowa)  

19.00- + Piotra Kalembę i jego rodziców

 

Sobota:

 7.00- + Tadeusza Chlebę, gregorianka

7.00 – + Adriana Stawarz w 2 rocznicę śmierci

 

14.00 – Dziękczynna w 50 rocznicę  ślubu Anny i Andrzeja Włodarczyk, prośbą o dalszą Opiekę dla Jubilatów i całej rodziny

 

19.00 – +Stefanię Górka i męża Mariana

19.00 – + Wiktorię i Piotra Baran oraz zmarłych członków rodziny

19.00- + Zofię Kucharczyk, gregorianka

 

Intencje mszalne
2 – 7 lipca 2018 r

 

Poniedziałek:

7.00- + Marię Sandrzyk

7.00 – + Jana Litwin gregorianka

7.00- + Tadeusza Chlebda gregorianka

 

19.00- + Mariannę Kusina od wnuczki Kasi z rodziną

19.00- + Eugeniusza Tańcula od córki Edyty z rodziną 

19.00- + Tadeusza Dwornik

19.00- + Czesława Piąstkę (on)

 

 

Wtorek:

7.00- + Marię gregorianka

7.00 – + Jana Litwin gregorianka

7.00- + Tadeusza Chlebda gregorianka

 

19.00- + Mariannę Kusina od rodziny Klimczyków i Kasprzyków

19.00- + Eugeniusza Tańcula od córki Edyty z rodziną

19.00- + Tadeusza Dwornik

 

 

Środa

7.00- + Tadeusza Chlebda, gregorianka

7.00 – + Jana Litwin gregorianka

7.00- + Marię gregorianka

 

19.00- + Mariannę Kusina od rodziny Leśniaków i pani Wiśniewskiej

19.00- + Eugeniusza Tańcula od Wandy i Jana Gabryś

19.00- + Jana Pracuch

 

Czwartek

7.00- + Tadeusza Chlebda, gregorianka

7.00 -+ Jana Litwin gregorianka

7.00- + Marię gregorianka

 

19.00- + Eugeniusza Tańcula od Kingi

19.00 – +Mariannę Kusina od Sylwestra Kotara z rodziną

 

Piątek:

 7.00- + Tadeusza Chlebda, gregorianka

7.00 -+ Jana Litwin gregorianka

7.00- + Marię gregorianka

 

19.00- + Mariannę Kusina od Agnieszki Kotara z rodziną

19.00 – +Eugeniusza Tańcula od rodziny Nowaków 

 

Sobota:

7.00- + Tadeusza Chlebda, gregorianka

7.00 -+ Jana Litwin gregorianka

7.00- + Marię gregorianka

 

20.00 – +Stanisława i Kazimierę Krzyżak

20.00 – + Stanisława Półtorak (on)

20.00- + Eugeniusza Tańcula od szwagra Józefa z rodziną

20.00 – + Wojciecha i Marię Tatara, ich rodziców oraz Władysława Pirowskiego

 

24.00 – + Władysławę i Jana Dymek oraz Rudolfa i wnuka Darka

 

 

13 niedziela zwykła
1 lipiec 2018 r

 

7.00 – Za parafian

7.00– + Stanisławę i Kazimierza Półtorak

 

9.00 – + o radość życia życia wiecznego dla Dominika Daniec

9.00 – + Genowefę i Jana Ptak

 

11.00 – + Włodzimierza Markowskiego w 18 rocznicę śmierci i żonę Stanisławę

11.00– + Jana Litwin gregorianka

11.00– + Adriana Stawarz w 2 rocznicę śmierci

 

14.00– + Pawła Banaś

14.00 -+ Alinę i Adama Kolarskich, Władysławę i Tadeusza Kozyra

 

17.00– + Tadeusza Chlebda gregorianka